Wojciech Glanc - manipulator, prowokator?

Autor: admin
Kategoria: Ciekawostki

Tak, okazuje się, że Pan Wojciech Glanc - niedoszły uczestnik Mam talent i niedoszły samobójca żyje i ma się dobrze. Ma również papier, który potwierdza, że jest zdrowy psychicznie. To taka informacja  “z kronikarskiego obowiązku”, gdyż jak twierdzi Pan Wojciech wszyscy uwierzyliśmy w jego samobójstwo, a on nas “zmanipulował.  “Nie ulegajcie temu, co Wam telewizja wciska”… tylko, że te marne filmiki produkowała nie telewizja - tylko On sam..

Szkoda, że ta prowokacja zrobiła z Pana - Panie Wojciechu człowieka niesłownego, trochę śmiesznego, trochę pośmiewisko, który resztę życia będzie musiał udowadniać, że nie jest wielbłądem - niestety… marne to było okrutnie i tak naprawdę to nie wiemy, kto się dał zmanipulować.. Szkoda tylko, że już Pana do żadnego przedszkola nie zaproszą na pokazy… szkoda, i to mówię serio..
Zobaczcie filmik - wywiad z 03.12.2008r.,

Na stronie sadurski.com można przeczytać:
(…) Podczas telewizyjnego wywiadu w TV4, Glanc ukazał absurd informacji podawanych przez media i wiarę społeczeństwa w to, o czym media informują, co i jak pokazują. Choć od radiowej audycji według G.Wellsa, kiedy to Amerykę ogarnęła panika, bo Amerykanie nie uwierzyli w lądowanie kosmitów minęło kilkadziesiąt lat, wciąż zbyt łatwo wierzymy w informacje, jakie znajdujemy w mediach czyli dajemy się mediom zmanipulować. I choć eksperyment Glanca z zakresu manipulacji (podobno aktualnie pisze o tym książkę) zaszedł dalej niż on sam się tego spodziewał, uświadomił wszystkim, jak łatwo można nami manipulować.

Przy okazji wywiadu, Glanc nie zaprzeczył plotce, jakoby spał z Dodą. Ale czy w świecie mediów jest istotne co jest prawdą, a co fikcją?…

Tags: , , , , ,

6 odpowiedzi to “Wojciech Glanc - manipulator, prowokator?”

 1. Ołczko Mowi:

  Panie Wojtku Ja matka dzieciom ogolnie starsza kobieta Pana tylko zaluje…cos se pan zrobil, po co to panu bylo? po co?

 2. krolowa Mowi:

  tani prowokator…

 3. Wojciech Glanc Mowi:

  No i gratulacje. Jak widze manipulujesz drogi “dziennikarzu” informacjami i naginasz fakty.
  Czytelnikom polecam obejrzenie filmy z Happy Hour.

 4. admin Mowi:

  niczym nie manipuluje i niczego nie naginam - chyba, ze tekst, ktory wkleil Pan na ta strone - jest jednym z set, ktore Pan wkleja na inne - bez czytania…
  Ja wiem, ze ma Pan swoje racje - nawet przeczytalam bloga, ale prosze na cale swoje “szoł” spojrzec z dystansem.. na chlodno i zastanowic sie po co to Panu? i po co pluc jadem na wszystkich i wszystko?takie to jakies zrobilo sie ciezkostrawne, a nawet niesmaczne…
  A nawet Ci, ktorzy ogladneli filmik z Happy H. maja srednie zdanie o Pana “wyczynie”.. nie wiem.. sprawa z Panem zakonczyla sie zalosnie - bo i zalosnie sie zaczela.

  Ja nawet serio, szczerze Panu zycze - powodzenia :)

 5. poiug Mowi:

  Polskie społeczeństwo razem z mądrymi “matkami dzieciom” nie dorosło do tego, o czym ten człowiek mówi. Gratuluję przemyśleń i pomysłu, panie Wojtku i jednocześnie współczuje wszystkiego, co musiał pan przejść w tym kretyńskim kraju.