The Morders - wywiady kontra informacje

Autor: admin
Kategoria: Ciekawostki, Wywiady

Okazuje się, że nawet ci co dostali po 2,3 razy TAK bez kolejnych odcinków, po prostu  telefonicznie zostają odrzuceni… Tak było podobno w przypadku grupy “The Morders”.

Kilka dni temu Maria napisała komentarz:
“to moi koledzy. Dostali 3 razy tak, przeszli, ale potem zadzwonił do nich producent i powiedział, że nie pasuje mu ten występ i nie mogą wystąpić….:/ ”

a już w Teletygodniu na ten tydzień (a gazeta to szczycąca się np. Telekamerami”) czytamy z Mordersami całostronicowy wywiad, który zaczyna się tak:
“Choć w rodzinnym Sochaczewie z dnia na dzień stali się rozpoznawalni, woda sodowa nie uderzyła im do głów.
- Autografów jeszcze nie rozdajemy, a już Tele Tydzień się nami zainteresował - śmieją się czterej 16-letni licealiści i chórem powtarzają, że muszą się wiele nauczyć, by osiągnąć upragniony sukces. - Gramy na razie niezbyt skomplikowane utwory, w repertuarze nie mamy ich zresztą zbyt wiele. Najbardziej lubimy “Marsz turecki” Mozarta i “Prząśniczkę” Moniuszki. itp..

W całym wywiadzie nie ma słowa o tym, że na jednorazowym epizodzie zakończyli swój udział w Mam talent. Piszą o marzeniach, planach i o tym, że cała klasa była ich dopingować.
I teraz taka wątpliwość Tele Tydzień robi wywiad, a chłopaków już więcej nie zobaczymy? Bez sensu…

Tags: , , , , , ,

1 odpowiedz to “The Morders - wywiady kontra informacje”

  1. ciotka42 Mowi:

    NIkola Szydlowska ozniez zostala pokazana w wielkim skrocie,choc naprawde wiele potrafi…i niestsety juz jej nie zobaczymy…DLACZEGO?Czy nie nalezy talentow traktowac w ten sam sposob???