Teorie spiskowe - Mam talent

Autor: admin
Kategoria: Ciekawostki, Półfinaliści I grupa

Przeglądając dzisiejsze portale łatwo odnieść wrażenie, że ludzie kochają teorie spiskowe, a Mam talent, który dostarcza wiele emocji wzięty jest teraz na magiel.
1. Najczęściej pojawiającym się zarzutem jest to, że w przerwach na reklamę pojawiały się zapowiedzi kolejnych występów które dopiero mieliśmy zobaczyć, a program był na żywo…
Odpowiedź prosta - PRÓBY. Tak, mimo, iż program jest na żywo podejrzewam, że wykonano kilka prób - np. efektów pirotechnicznych lub generalną - prawda? Do zajawek jak znalazł.:)
2. Klaudia Kulawik - nie mogła w tak krótkim czasie zebrać aż tylu smsów.
Jak to nie? Była przez wszystkich typowana na faworytkę, jej występ podobał się najbardziej ludzie wzięli telefony i wysłali smsy na zdolną, małą dziewczynkę. Jeszcze na marginesie - już niejednokrotnie w przypadku Idoli i innych reality show okazywało się, że ostatnie minuty mają największe znaczenie i potrafią zmienić bieg wydarzeń. Ps… a dlaczego nikt nie czepia się Karola Galosa, który był przedostatni! i też wyszedł z grupy? :)
3. 4-Te grało z playbacku? Nie podejrzewam, że dziewczyny, które kilkadziesiąt lat trenują granie na swoich instrumentach, które poświęcają całe życie jednemu celowi w tak ważnym momencie zgodziłyby się na puszczenie ich wykonania zza kulis.. Ten zarzut jest kosmiczny.

Tags: , , , , , , , , ,

5 odpowiedzi to “Teorie spiskowe - Mam talent”

  1. Macko Mowi:

    taka prawda pierwsza edycje wygrywa ktos kto spiewa zeby firmy fonograficzne reklamy tv i tp jezscze natym kase po programie zrobila tak bylo i w innych krajach i tez tak unas bedzie :/ trodno nazwac program idol 2 !!!