Piotr Boruta - brzuchomówca

Autor: admin
Kategoria: Półfinaliści II grupa

Mimo pianina, które nie zagrało Czocher poradził sobie bardzo dobrze. Na końcu wyznał tylko, że “pozwie” TVN. Pan Piotr nie stracił zimnej krwi i dokończył swój występ - zbierając zachwyty i gratulacje od Jury.
Czocher na prezydenta - krzyczał ktoś z tłumu!
Czy Łałak ma szansę na finał?


Tags: , , ,

575 odpowiedzi to “Piotr Boruta - brzuchomówca”

 1. karolinus Mowi:

  Szkoda ze Pan Piotr razem ze swoim Czocherem nie wygrał należało mu sie

 2. banana Mowi:

  powiem tyle : NAPRAWDE WIELKIE BRAWA I SŁOWA UZNANKA DLA PANA PIOTRA BORUTY! CZAPKI Z GŁÓW PANIE I PANOWIE! . mimo że fortepian nawalił on jest wielki i dla mnie powiniem wejść on a nie ta “Piosenkarka” nie róbmy idola z tego programu!

 3. Biszkopt Mowi:

  Paulina juz pewnie i tak zostala zauwazona wiec mogli sobie dac spokoj i przepuscic Pana Piotrka z kolega:]

 4. banana Mowi:

  no , powinieneś mówić czochera z kolegą bo jak sam czocher wspominał to on robi tak że piotrek mówi ^^

 5. Baris Mowi:

  Ten pan pokazał dzisiaj co to jest show biznes. Dopiero po występie gdy powiedzieli ze pianino nie zagrało to zdałem sobie sprawę ze coś poszło nie tek ! Cały czas myślałem ze tak ma być ! To jest coś.

  Zrozumiałem ze istnieje widownia i WIDOWNIA , ta do której przyzwyczajony jest Czocher może nie jest bardziej wymagająca ale na pewno sam Czocher musi wymagać od siebie więcej występując przed nią. Ukłony dla Czochera i tego drugiego pana co stal obok :D

  Do admina: Nadal ci sie strona rozjeżdżana , mam na myśli tekst “Najświeższe wpisy” tu obok. Rozdzielczość 1280×1024 Firefox (w Chrome mam ten sam efekt)

 6. marta Mowi:

  super to jest mój zwycięzca ! II półfinału a nie jakas męska paulina

 7. znawca Mowi:

  Napisze krótko - FENOMENALNY ARTYSTA I FENOMENALNY CZŁOWIEK! Tak 3mać Panie Piotrze i Panie Czocher ;)

 8. Celcia ^^ Mowi:

  Dla mnie to jest porostu cud!
  czucher i pan piotr powinni wygrać !
  a nie jakaś deblna piosenkareczka!
  jak słyszeliśmy na tym nagraniu:
  CZOCHER NA PREZYDENTA!
  i to można nazwać talentem ! wielkie brawa poristu the best !

 9. dap Mowi:

  TVN powinno dać mu szanse powtórzyć występ ! ja bym na miejscu PANA PIOTRA wytoczył TVN proces o odszkodowanie a pieniądze przeznaczył na ich fundację bo to skandal ! TVN generalnie to beznadziejna stacja ciagle te same formaty żadnych NOWOSCI FILMOWYCH tylko niskobudżetowe kołyski typu brzydula - oni biorą taka grubą kasę za reklamy a my oglądamy bloki reklamowe po 15-20 minut !

 10. dap Mowi:

  uzupełnienie : kasę oczywiście na fundacje Pana Piotra !!! a nie ta tvfnowska WRRR…

 11. Ligia Mowi:

  Wy powinniście przejść do finału! Nie piosenkarka!
  Wielkie brawa dla was i uszanowanie!

 12. Kamil Mowi:

  Wywalić piosenkarke i do finału Piotra. Gdyby to ode mnie zależało już byście mieli 100.000 euro.

  PIOTR I CZOCHER RZĄDZĄ!!!!!

 13. MaRid Mowi:

  Jednomyślność w głosowaniu jurorów 3xNIE i brak SMS-ów od widzów zawdzięczacie wcześniej ukazanemu się na różnych portalach filmikowi według którego to Wojciech Glanc jest jedynym brzuchomówcom w Polsce.

  Dlaczego ten filmik ukazał się akurat przed występem CZOCHERA???

 14. kasiek Mowi:

  Popieram przedmówcó.. TVN,,,,, ma obowiązek dać sznsę P. Piotrowi… a jeżeli nie….. to odszkodowanie na jego fundację,, byliświetni,, dokładnie to nie jest idol…. a oni są geniali,,, producenci,, przemyślcie to……

 15. b Mowi:

  no jak dla mnie powinien czocher przejsc…
  a piosenkarka niech do szansy na sukces idzie

 16. MaRid Mowi:

  Patrząc na występ Piotra z Czocherem był genialny. Może właśnie dlatego, iż pianino nie zagrało, był wesoły spektakl. M. Prokop, który widział próby, do Piotra - „z pianinem to brzmiało zdecydowanie, zdecydowanie smutniej”.

  Słowa wielu przyjaciół, które dzisiaj było słychać i protesty pojawiające się na wielu portalach aby przywrócić Czochera do programu, FAJNA POSTAWA.
  Tylko dlaczego społeczeństwo nie głosowało tak aktywnie na Czochera jak na Magdę Staszewską, widocznie wszyscy uważali, że Magda jest lepsza.

  Przecież zasady programu są jasne: jednego uczestnika wybiera społeczeństwo i tu jury nie ma nic do tego, a drugiego jurorzy, społeczeństwu nic do tego.
  Zasady na tym świecie muszą obowiązywać we wszystkich dziedzinach.

  A może to my wszyscy uważaliśmy, że Czocher wejdzie do finału bez naszego głosu, inni zrobią to za nas. Po co ruszać cztery litery z fotela, lepiej później protestować, To tylko SHOW, ale tak samo jest przy wyborach państwowych.

 17. Anonim Mowi:

  No i prosze , podwójny szacun za to że z usterką poprowadzili znakomity 3 minutowy występ i w programie ku temu co się spodziewałem Pan Piotr z Choperem odpali :( , ale … tak sobie pare dni myślałem i napewno tak samo jak ja tak i ten sympatyczny duet napewno nie chcieli by żeby był ich to ostatni występ na scenie i doszłem do wniosku skoro debilizm ( Jola Rutowicz ) weszła na salony i jest “gwizdą” show-biznesu to może TVN ( lub inna stacja ) mogli by zaproponować Im jakiś 30 minutowy ( z reklamami ) show raz w tygoniu i tu myśle że ogladalność takiego programu była by wysoka bo zarówno i ja i moje dzieci z chęcią pooglądalibyśmy Ich :-)

  Życzymy Powodzenia

 18. Anonim Mowi:

  b Mowi:
  październik 27th, 2008 at 18:15
  no jak dla mnie powinien czocher przejsc…
  a piosenkarka niech do szansy na sukces idzie

  Ona w wieku 14 lat wygrała już Szanse na Sukces nie ma co rozpaczać trzeba życzyć im wszystkiego najlepszego :-) pzdr

 19. młodsza Mowi:

  i kurde przeszla lenda która nie umie spiewac.
  k***a!!