Nieudany numer cyrkowy

Autor: admin
Kategoria: Odcinek 1, Uczestnicy

Niestety zdarzały się niepowodzenia. W pierwszym odcinku zaprezentowało się małżeństwo cyrkowców, próbując wykonać ekwilibrystykę na 6 wałkach. Przerażone JURY przerwało występ, a Pan Arek spadł.
Pan Turk - cyrkowiec - był załamany swoim występem - “Pokazałem się z najgorszej strony”. Wręcz przeciwnie panie Arku - uważamy, że ma Pan talent!
Filmik jak zwykle naciskając DalejTags: , , ,

4 odpowiedzi to “Nieudany numer cyrkowy”

 1. Basia Mowi:

  Wielka szkoda, że Panu Arkowi nie udało się stanąć na wałkach. W czerwcu tego roku Państwo Turk byli członkami cyrku, który zawitał do Rudy Śląskiej, i jak najbardziej występ się udał. Widziałam na własne oczy jak wstał, wrażenie niesamowite. Kiedy widziałam, że bierze udział w programie, to miło, że mogłam go na żywo oglądać. Żałuję że się nie udało. Słyszałam, że to dokonanie duet otrzymał jakąś nagrodę za granicą, bo podobno nie wielu, o ile nie nikomu, się to wcześniej nie udało.

 2. FankaManka Mowi:

  Też żal mi było Pana Arka ewidentnie stres go zjadł. Pewnie normalnie wychodzi mu za każdym razem, a tu najważniejsza próba i klapa.

 3. Sisco Mowi:

  Panie i panowie , przed każdym takim występem zwłaszcza takim gdzie kładzie sie na szalę wszystko
  a jurorzy którzy oceniają wcale ci nie pomagają ,zobaczcie samego Wojewódzkiego, bo pani Chylińskiej się nie dziwie udowodniła że mimo jest artystką mocnej muzyki zaraz niesamowitej , jest w środku osobą o dobrym sercu , a każdy artysta chce wypaść
  najlepiej to dodaje dodatkowych nerw , każdy artysta
  o tym doskonale wie .Oglądając ten występ bardzo profesjonalnie zachowała sie pani Foremniak za co bardzo gratuluje, na koniec słowo do Pana Kuby Wojewódzkiego , mam nadzieję że może to kiedyś przeczyta , żeby być fajnym , w centrum zainteresowania nie zawsze trzeba być tytułowym idiotą , to są pańskie słowa panie Kuba.
  Mam nadzieję że Pan to przeczyta i wyciągnie wnioski .
  Panie Arku proszę sie nie przejmować i tak pan pokazał całej Polsce że jednak pan stanął na tych wałkach .
  Pozdrawiam .

 4. Badjuk Mowi:

  Chyba szczesliwie dla wszystkich konczy sie era Wojewodzkiego. Jest coraz bardziej zalosny.