Kto ma szansę w 5-tym półfinale?

Autor: admin
Kategoria: 2 edycja mam talent, V półfinał

półfinał 5 mam talent

Nasza sonda się i tym razem sprawdziła, więc czas otworzyć następną. Kto z pozostałych półfinalistów ma szansę na wejście do finału?
A do wyboru są: CITY GROUP FRESH, Żaklina, Krzysztof Golonka, Alexander Martinez, Natalia i Maciej (szarfy), Anna Gogola, Molo i Frodo oraz Marcin Wyrostek.

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

7 odpowiedzi to “Kto ma szansę w 5-tym półfinale?”

 1. mitowisi Mowi:

  no slaba grupa…
  Chyba najslabsza z dotychczasowych - ale jak mam stawiac to daje glos na dzien dzisiejszy na Wyrostka z akordeonem.. a drugi na (wokalista czyli albo gogola albo martinez) stawiam na Martineza.. :D

 2. znawca Mowi:

  a czemu nie Molo i Frodo?
  wg mnie oni powinni przejść z 1 miejsca, szczególnie że słaba grupa, ale znając życie przejdzie pewnie akordeonista, który mnie szczerze nie zachwycił, być może dlatego, że nie rusza mnie tego typu talent.

 3. Radosna Mowi:

  Trzymam kciuki za :

  Anię Gogolę
  Molo i Frodo
  albo Krzyśka Golonkę.
  a reszta
  ten ‘Ocelot’ już mi się znudził.
  Już parę było osób z Ocelota.

 4. jaciek Mowi:

  a ja za martineza.. chociaz on taki niepozorny, to z pewnoscia ma lepszy wokal niz Gogola (gogola moze zaskoczyc jedynie doborem repertuaru) no i ma laska charyzme..
  A akordeon - mnie nei wzrusza - chociaz szacun.
  A co do Molo i Frodo - byli juz lepsi tancerze od nich i nei przeszli.. wiec troche niesprawiedliwe

 5. Marcin Mowi:

  Wg mnie przejdą:
  Marcin Wyrostek - gdybym tego na własne uszy nie słyszał, to nigdy bym nie uwierzył, że “Zimę” Vivaldiego da radę zagrać na akordeonie - szacun

  Molo i Frodo - bo nie wiem, kto inny z grupy mógłby jeszcze wejść

  Śpiewający tym razem nie wejdą, są za słabi i zbyt mało wyraziści. Koleś od piłki będzie miał trudno coś wymyślić z nią, żeby rzucić widzów na kolana. Żaklina nie wiem jaki ma talent. City Group Fresh, podobnie jak inne grupy taneczne, zapewne przekombinują z podkładem muzycznym i podobnie do innych grup tanecznych wyjdzie z tego pewien rodzaju chaos. Szarfy mogą stworzyć fajne widowisko, ale będzie dość statyczne w porównaniu z Molo i Frodo, więc wejdą ci ostatni.

 6. Sylwiussiu;la Mowi:

  moim zdaniem to słaba grupa i trudno stwierdzić…

 7. Bartezz Mowi:

  Ocelot szarfy i anka gogola:P:)))