Klaudia Walencik - nowe utwory

Autor: admin
Kategoria: Ciekawostki, Faworyci, Uczestnicy

Na youtub’ie pojawiły się nowe piosenki Klaudii Walencik, która oczarowała Jury programu Mam talent.
Posłuchajcie utworów “Lustro” i oraz “List” Edyty Górniak.
Tags: , , , , , ,

555 odpowiedzi to “Klaudia Walencik - nowe utwory”

 1. Hitman Mowi:

  Całkiem nieźle ale ma dużą konkurencję i nie wiem czy przejdzie dalej…Myślę że może podzielić los Ali Janosz z Idola jeżeli zwycięży ten program…Oby nie:)

 2. no name Mowi:

  Moze spiewa i fajnie ale spiewac kazdy moze a tu szukamy prawdziwego talentu, zamiast kolejnych piosenkarzy dajmy szanse komus specjalnemu.

 3. Paula Mowi:

  bardzo fajnie :) tez cos tak czuje ze zamiast piosenkarzy w programie wygra ktos inny…hmm byle nikt nie zapomnial o takich talentach jak Klaudia…

 4. m1si0 Mowi:

  Są talenty inne ale Jej nie dorównuje nikt! Może i nie jest to program dla piosenkarzy, ale taki talent jak ma On nie ma żaden z uczestników!

 5. ania Mowi:

  bardzo m isie spodobał pierewszy utwór dłoń a restz aniezbyt …nie potwierdzam opini ze mam talent to nie idol ale przecieć to własnie program do odkrywania talentów.ja osobiscie życze powodzenia Kaludi bo ona bardziej mi zainponowała niż Kulawik w wykonaniu dziwny jest ten swiat…nikomu nie zazdroszczee ale uważam ze niektórzy w tym programie wokalisci powinni zmienic albo rytmy albo utwory bo nie każdy głos pasuje do ich utworów do którcych spiewają.