Inne oblicze doktor Zosi?

Autor: admin
Kategoria: Jury

“Początkowo bałam się, że w jury przypadnie mi rola złego policjanta, Małgosi Foremniak - dobrej królewny, a Kubie Wojewódzkiemu - diabła, który na wszystkich leje smołę. Na szczęście nasze reakcje okazały się spontaniczne i niekiedy to ja się wzruszałam, a Małgorzata potrafiła bardzo stanowczo przepędzić kogoś ze sceny” - powiedziała w wywiadzie dla “FaktTV” Agnieszka Chylińska.
Kuba jest barwny, błyskotliwy. Natomiast Małgosia totalnie mnie zaskoczyła. Myślałam, że jest cicha, spokojna, a tymczasem okazała się pełna energii i momentami bardziej rockandrollowa ode mnie”.
zobaczymy ;)
fot.vailet.wrzuta.pl

Tags: , , ,

3 odpowiedzi to “Inne oblicze doktor Zosi?”

 1. Sabina Mowi:

  Foremniak… bez urazy ale nie pasujesz do tego programu :/ musisz bardziej wyluzować, skończyć rozbić z siebie mądrą divę i przestać udawać tego kim nie jesteś xD

 2. Kamila Mowi:

  Lubiłam p. Foremniak zanim stała się jurorem w tym programie. Dziś, oglądając kolejne odcinki odnoszę wrażenie, że pozjadała wszystkie rozumy i panoszy się z tym okropnie, a mnie to wkur***a.
  Mimo wszystko, pozdr.

 3. Iska Mowi:

  Byłam na nagraniu live i zgadzam się, że p. Foremniak nie pasuje do programu. Jeśli to co pokazuje, to prawdziwa ona, to niestety znaczy się, że jest bardzo płytka i tylko niepotrzebnie obrasta w piórka. Żaden z niej talent, ani aktorski, ani taneczny, ani jurorski. Nie wnosi nic nowego i ciekawego do tego programu. Może odgrywać tę dobrą z jury, ale uważam, że ktoś inny zrobiłby to o wiele ciekawiej i pełniej.