Anna Teliczan - obrzydliwie uzdolniona?

Autor: admin
Kategoria: 2 edycja mam talent, Odc.5

rehab ania mam talent

Prezentowany wcześniej występ młodej (18-letniej) wokalistki zachwycił Jury. Kuba zauważył, że choreografia wymagała “kupy pieniędzy”. Małgosia stwierdziła, że dziewczyna jest obrzydliwie uzdolniona.
3 x TAK.
Ma szansę na finał?

Jeżeli widzisz ten tekst, włącz obsługę JavaScript-u w swojej przeglądarce.

Tags: , , , ,

16 odpowiedzi to “Anna Teliczan - obrzydliwie uzdolniona?”

 1. znawca Mowi:

  Genialny wokal, znakomita barwa głosu, znakomity angielski, co też jest bardzo istotne. Wg mnie najlepsza wokalistka spośród obu edycji tego programu! Rzecz jasna moja faworytka spośród wokalistek.

 2. znawca Mowi:

  Mógłbym jej słuchać dniami i nocami. Perfekcyjna. Winehouse jest jedyna w swoim rodzaju ale jestem pewien, że słysząc ją byłaby dumna z Ani. Nic tylko życzyć powodzenia i aby sodówka nie uderzyła do główki, a jeśli chodzi o mnie to będe bacznie przyglądał sie jej karierze.

 3. gogo Mowi:

  mam nadzieje, ze zaprezentuje sie w innym repertuarze, bo glos rzeczywiscie boski

 4. kirka Mowi:

  rewelacyjna dziewczyna, widze ja w finale

 5. flora Mowi:

  ale mnie zaskoczyla, niby dziewczyna z lekka wada wymowy, a taki piewkny i mocny glos :)

 6. kajko Mowi:

  kurde kolejna pisoenkarzeczka która wzrusza ludzi. WON! niech idola reaktywują ibo takie to tylko miejsce prawdziwym talentą zabierają

 7. aga Mowi:

  Ona tez ma talent. Fakt ze program pt. ‘Mam talent’ zaczyna przypominać program ‘idol’ ale ale u nas chyba nie ma dużo kreatywnych i uzdolnionych ludzi zeby nadawali sie do finału.

 8. Mariusz Ziółkowski Mowi:

  Program tącił lekką nudą, wstępniak Ani nie zapowiadał przełomu. Ot skromna, lekko przestraszona dziewczyna. Leżę z rekoma pod głową. Podobał mi siejedynie jej uśmiech i nagle… usiadłem z wrażenia. Zakochałem się w usmiechu w barwie głosu i braku choreografi. Brzmienie jej głosu chodzi za mną. Czekam na jeden z finałów ,że posłuchać Ani po profesjonalnym przygotowaniu. A potem na jej płytę. Na pewno ją kupię. pozdrawiam i życzę sukcesów. Według mnie odkrycie!!!

 9. Mentor Mowi:

  Zrobiła na mnie wrażenie:)

 10. Beata Mowi:

  Zaczarowała mnie całkiem - chodzi za mną jej głos cały czas.. Na zmianę słucham tego występu w Mam Talent, oraz tego w Dzień Dobry TVN, który chyba rozwiewa wątpliwości co do niesamowitego potencjału - w zupełnie innym repertuarze jest równie świetna!
  Mam ochotę jej powiedzieć jak Kuba Wojewódzki Paulinie Lendzie - uciekaj dziewczyno za granicę, tam zostaniesz gwiazdą, a tu Cię zmarnują i zjedzą z zawiści. Bo jak ona już zaistniała, to 99% polskiej damskiej wokalistyki może już iść do domu.

 11. Beata Mowi:

  I jeszcze coś - bardzo mi się podoba, że nie odciąga uwagi od wokalu żadnymi gadżetami - strojem, choreografią, makijażem - niczym.
  Ma rację - przynajmniej wiadomo, że to nie seksownie podrygujący tyłeczek zadecyduje o ocenie jej talentu do śpiewania przez widzów.

 12. Malina Mowi:

  Mi mi sie nie podobało w ogóle , głosu nie ma babka

 13. Kasia z Kielc Mowi:

  hahaha nie rozumiem Cię malino choć cos mi mówi że twój wpis jest tutaj z zazdrosci ! Ale ludzie w polsce są okropni a baby to juz w ogole. ” w ogóle, głosu nie ma babka” matko jedyna nie musi ci sie podobac ale nie pisz ze ona nie ma głosu to raczej ty nie masz słuchu USZY UMYJ!

  DLA MNIE ANKA JESTES ZAJEBIASZCZA, PODOBA MI SIE BARDZO TWOJA SKROMOSC, CODZIENNIE WIECZORKIEM PUSZCZAM SOBIE TWOJ WYSTEP I PATRZE NA TEN TWOJ UKLAD TANECZNY :p JA RÓWNIEŻ ŻYCZĘ CI POWODZENIA W FINALE, A POZNIEJ TO JUZ DZASZ SOBIE RADE