Agnieszka Chylińska o programie

Autor: admin
Kategoria: Jury, Wywiady

Wywiad z Agnieszką Chylińską.
O wzruszeniach i o miejscu w JURY programu…

-”Ja jestem dosyć prostej konstrukcji dziewczyną, jeśli mnie coś wzrusza - ja płacze, jeśli coś mnie wkurza mówie o tym, że mnie to wkurza”

Cały wywiad poniżej.

Tags: , , ,

5 odpowiedzi to “Agnieszka Chylińska o programie”

 1. Sabina Mowi:

  a ty jesteś spoko… wymiatasz!

 2. ab Mowi:

  Pani Agnieszko!
  mógłbym rzec że z prawdziwą przyjemnością słuchałem Pani pieknej opini o uczestnictwie Klaudi w półfinale.To było dodatkowe dobre przeżycie do wykonania Klaudi piosenki “list do matki”
  Dziękuję również Pani i całemu jury a nawet Kubie ! który wiedział co mówi a tak mało ludzi to zrozumiało.Ja wiem że bez najmniejszych problemów program ten wygra Klaudia bo nie widziałem większego talentu od tej dziewczynki ale jednocześnie mam wielka nadzieję że Kuba sie myli.Chciałbym aby ta dziewczynka była zawsze szczęsliwa i śpiewała nam długie lata.

 3. Sisco Mowi:

  Pani Agnieszko w tym programie ,moim zdaniem odegrała pani swoją rolę celująco , ukazała pani także siebie , swoje zasady ,swoje wnętrze ,zauważyłem również ,że dzisiejsza Chylińska jest inną osoba niż była kilka lat temu .To się nazywa dorosłość, ja mimo swojego 27 letniego życia także przeszedłem jak to sie mówi kilka rozdziałów , lecz wracajmy do tematu miło było panią zobaczyć w takiej roli .

  Gratuluje pani Agnieszko .

 4. Iska Mowi:

  Agnieszka, jest dobra jako jury. Jestem w jej wieku, nie przepadałam za jej muzyką i nią nigdy, uważam, że trafił jej się jak ślepej kurze ziarno ten show, ale uważam również że bardzo dobrze wybrano. Gratuluję bycia sobą mimo kariery!

 5. . Mowi:

  Heh…Lubie ją XD
  tylko mi strasznie z wygladu i glosu przypomina była wf-istke…