Abbatio

Autor: admin
Kategoria: Półfinaliści I grupa

Okazało się, że chór zakonników w dzisiejszym występie półfinałowym przeobraził się w kapelę rockową z wokalistką, która wyskoczyła spod habitu. Mimo dużej ilości ognia i efektów pirotechnicznych Abbatio nie zachwyciło Jury… wręcz przeciwnie dostali gorzkie komentarze. Nam też nowa “odsłona” chóru średnio przypadła do gustu.


Tags: , , , , , ,

21 odpowiedzi to “Abbatio”

 1. Gosia Mowi:

  spoko im to wyszło gdyby nie ta kobietka;/, Początek baardzo mi sie podobał, ale koniec….łełe

 2. Olbi Mowi:

  tak ta wokalistka zrypała im występ.

 3. AlekPL Mowi:

  według mnie ta wokalistka była niezła i w ogóle zasługiwali na finał :)

 4. Tobi Mowi:

  EJ CZY KTOS MIGL BY PODAC TYTUL TEJ PIOSENKI ???PLZ

 5. AlekPL Mowi:

  nie wiem co to ale chyba linkink park poczekaj zaraz sprawdze

 6. AlekPL Mowi:

  tak to linkinpark numb

 7. AlekPL Mowi:

  tylko że oni inaczej to zaśpiewali więc nie mów żę to nie to

 8. Phantasm Mowi:

  Nawet nieźle, ta piosenkarka też ładnie śpiewała, tylko zauważcie, że “podskakiwała” jak chciała mocniej zaśpiewać i to właśnie tak z deka popsuło ten występ. Ogólnie uważam, że MAJĄ TALENT, bo wcale nie łatwo jest tak zaśpiewać. Z tym się trzeba urodzić.

 9. paula Mowi:

  linkin park numb

 10. Chińczyk Mowi:

  nie linkinpark numb

 11. Chińczyk Mowi:

  Linkin Park - Numb

 12. Ksymena Mowi:

  w przeciwieństwie to 4-te śpiewali na żywo.czy ktoś zauważył jak zgrabnie połączyli chorał gregoriański z rockowym hitem?

 13. znawca Mowi:

  Ksymena

  jesli 4te spiewało z playbacku to skąd sie ty urwałaś :O

 14. Ksymena Mowi:

  czepiasz się szczegółów.oczywiście 4-te w założeniu miało grać live ale tak nie było.obejrzyj dokładnie ich występ.wystąpiły ,bo jest wśród nich siostra A.M.Jopek.tak się składa ,że byłam w czasie prób do programu i widziałam ich popis.

 15. Natalia Mowi:

  dziewczyna nic nie zepsóla!!!!!super zaśpiewała tylko za krótko…:)

 16. Marcin Mowi:

  linkin park to jest a ten wystep mi sie podoba ale nie ta babka co wyskakuje ale mnichi zajebisci

 17. Xan Mowi:

  zal rytm wzieli z linnkin park numb plyta meteora

 18. Tina the echdina and KissOfDeath Mowi:

  Jak dla nas to występ był genialny, jedynie to “jajko niespodzianka” było fatalnym zakończeniem tego występu. Nie ma sensu się wykłócać, bo o gustach się nie dyskutuje. Ale Linkin Park to extra zespół, a w wykonaniu Abbatio piosenka miała charakter metalu wpadającego w rock, ale jednocześnie przywodziła na myśl “Bogurodzicę” bądź po prostu chóry kościelne. Podsumowując, to połączenie było w naszej ocenie genialne i nie krytykując wokalistki, biorącej udział w tym występie wszystko spieprz**ło się od momentu jej wejścia na scenę! ;) Nawiasem mówiąc - Chińczyk, dzięki Ci za zwrócenie uwagi na poprawną nazwę zespołu i utworu :)

 19. kapi Mowi:

  mi sie wszystko podobalo

 20. Akor Mowi:

  wszusko buło piknie tylko ta suka wszysko zjebała

 21. RadekFalanga Mowi:

  Występ podobał mi się pod względem muzycznym oraz oprawy artystycznej. W poprzednich etapach zespół nie budził aż takich zastrzeżeń jury kiedy śpiewał utwór pt.:”Sweet Dreams”. Jury było ciekawe co w następnej części programu zaprezetuje sobą Abbatio (szczególnie pani Foremniak, której brakowało tzw.konkretu)
  Abbatio pokazało się od innej strony niż inni wykonawcy. Chór przebrany za mnichów w habitach trzymających pochodnie i śpiewających utwór Linkin Park wywarł na mnie pozytywne wrażenie.Występ nie był jakiś sztuczny i plastikowy ale miał wymiar duchowy - aspejkty i motywy sakralne połączone z ciężką muzyką-jak dla mnie to genialne! Nie przeszkadzała mi kobieta, która wyskoczyła z habitu.Uważam, że cały występ był dobrze skomponowany i wszystkie elementy się dobrze uzupełniały. Zespół rockowy w tle (jakby organy wysoko w starcyh kościołach), dwa rzędy mnichów i kobieta, która śpiewa z energią. Rozumiem, że jury które jest przyzwyczajone do oglądania lalek w różowych kieckach podczas programu Idol i zapraszające do swoich programów “gwiazdy”, które dorobiły się sukcesu na rozmiarze biustu nie jest w stanie docenić alternatywy jaką przedstawiło Abbatio -wielka szkoda, że mamy dzisiaj tak tendencyjnych prezeterów teleewizyjnych.