„MAM TALENT” TRASA KONCERTOWA! NA ŻYWO! W TWOIM MIEŚCIE!

Autor: admin
Kategoria: Newsy

mam talent trasa koncertowa

Ruszyła sprzedaż biletów na trasę koncertową MAM TALENT!

Wielkie show telewizji TVN z udziałem tych, którzy pokonali tysiące konkurentów, podbili serca milionów widzów, aby ostatecznie zdobyć uznanie trójki niepokornych jurorów - jeszcze w tym roku będzie można ich zobaczyć w czterech miastach Polski.

To nowa, jeszcze atrakcyjniejsza odsłona tego nadzwyczajnego widowiska. Teraz widzowie będą mieli szansę uczestniczyć w spektaklu, ukazującym na żywo największe talenty finalistów dwóch edycji MAM TALENT.

Premierowe show już 8 grudnia 2009r w hali Globus w Lublinie!

Kalendarium koncertów:

8 grudnia – LUBLIN, Hala GLOBUS

9 grudnia – POZNAŃ, Hala ARENA

10 grudnia - WROCŁAW, Hala STULECIA

13 grudnia - WARSZAWA, Hala TORWAR

Każdy koncert będzie spektakularnym widowiskiem dla całych rodzin. W ramach show zaprezentuje się 10-tka finalistów drugiej edycji programu telewizyjnego MAM TALENT, którą poznamy 05 grudnia 2009r. Gośćmi specjalnymi każdego z koncertów będą uczestnicy ścisłego finału I-szej edycji tego programu.

Koncerty w miastach poprowadzą gospodarze programu: Marcin Prokop oraz Szymon Hołownia.

MAM TALENT jest jednym z najchętniej oglądanych programów rozrywkowych w Polsce. To format w którym pojawiło się wiele prawdziwych talentów. Uczestnicy programu rozśmieszają, zadziwiają, zaskakują, ale także wzruszają publiczność. Byli i tacy uczestnicy, którzy zawładnęli sercami publiczności, co zostało podkreślone owacjami na stojąco. Pierwsza edycja MAM TALENT! zakończyła się zwycięstwem niezwykłego duetu - Melkart Ball. Druga edycja programu przyciągnęła na castingi prawdziwe tłumy – walczyło ponad dziesięć tysięcy osób! Znakomite Jury pozostało w niezmienionym składzie – Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska oraz Kuba Wojewódzki. Producenci nie ukrywają, że podczas drugiej edycji MAM TALENT czekają nas wielkie emocje. A na potwierdzenie tego – kilka smaczków: najstarszy uczestnik castingu miał 84 lata i zaprezentował swój talent wokalny, a najmłodszy miał półtora roku i zatańczył. Castingi obfitowały m.in. w najprzeróżniejsze duety i grupy wokalne, taneczne i akrobatyczne. Ciekawostką jest również ogromna reprezentacja obcokrajowców. Na przesłuchaniach stawili się m.in.: Włosi, Anglik, Filipińczyk, Rosjanie, Ukraińcy, Turek, Czesi, Czeczenka i Kubańczycy. Twórcy „Mam Talent!“ zaznaczają, że druga, aktualna edycja będzie obfitować w wyjątkowo dobre popisy wokalne, ale nie tylko, ponieważ w programie pojawi się także np. mistrz rowerowy, który pobił rekord wjeżdżając w dziewiętnaście minut na Pałac Kultury!

Nowa jakość programu MAM TALENT w postaci trasy koncertowej ma na celu wsparcie promocyjne najbardziej utalentowanych uczestników programu.

Bilety kupić można w internecie:

www.biletyna.pl

www.ticketonline.pl

oraz punktach sprzedaży stacjonarnej:

http://www.ticketonline.com/pl/pl/modul/1034-Punkty+sprzeda%C5%BCy/

Sprzedaż biletów zbiorowych prowadzona jest przez Albert Production sp.j. ul. Motorowa 1/81 m, 04-035 Warszawa. Wszelkich informacji dotyczących biletów udziela:

Emilia Górska

kom. 0 693357565

Organizatorem trasy koncertowej MAM TALENT jest firma Snap Event www.snapevent.pl

Dodatkowe informacje - Biuro prasowe MAM TALENT- TRASA KONCERTOWA:

Magdalena Czerwiec- Pichlińska

Mob.: 788 365 041

Mail: mamtalent@wzorcownia.net

Tags: , , , , , ,

Comments are closed.